Ogólnopolska Konferencja Mediów Studenckich w Krakowie.

Rozpoczęły się przygotowania do III edycji Ogólnopolskiej Konferencji Mediów Studenckich w Krakowie. Uznani w branży dziennikarze poprowadzą warsztaty i panele skierowane do redakcji studenckich z całej Polski. Do tej pory byli to Marcin Meller, Dariusz Bohatkiewicz, Janina Paradowska, Piotr Mucharski czy Jakub Porada. Finał działań już w kwietniu 09-11.04.2014 w Krakowskiej Akademii im. Andrzeja Frycza Modrzewskiego.
Wszystkich zainteresowanych udziałem prosimy o kontakt pod adresem e-mail: konferencja@radiofrycz.pl oraz o śledzenie strony i oficjalnego fanpage’a Konferencji:
www.radiofrycz.pl
www.facebook.com/spotkaniemediowstudenckich.